Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 23 человека

Каникулы 2017

Дата: 26 октября в 19:27, Обновлено 31 октября в 14:27

РЕКОМЕНДАЦИИ по организации воспитательной работы в учреждениях общего среднего образования в период осенних каникул

План

спартыўнай работы на восеньскіх канікулах

 2017/2018 навучальнага года

№ п/п

Дата

Мерапрыемствы

Час правядзення

Адказны

1

30 кастрычніка

1. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па валейболу

2. Атлетычная гімнастыка для дапрызыўнай моладзі ў трэнажорнай зале

3.Спартыўная секцыя

9.00 – 10.00

10.00 – 11.00

16.30  –19.30 

Жук А.Г.

Пекарт С.А.

2

31

кастрычніка

1.Атлетычная гімнастыка для дапрызыўнай моладзі ў трэнажорнай зале

2. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па валейболу

9.00 - 10.00

10.00 – 11.00

Жук А.Г.

2

01

лістапада

1. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па баскетболу

1. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па валейболу

9.00 – 10.00

10.00 – 11.00

Жук А.Г.

3

02

лістапада

1.Спартыўная секцыя

16.30  –19.30 

Пекарт С.А.

4

03

лістапада

1. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па баскетболу

2. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па валейболу

3. Спартыўная секцыя

9.00 – 10.00

10.00 – 11.00

16.30  –19.30 

Жук А.Г.,

Пекарт С.А.

5

04

лістапада

1. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па валейболу

2.Атлетычная гімнастыка для дапрызыўнай моладзі ў трэнажорнай зале

9.00 – 10.00

10.00 – 11.00

Жук А.Г.

6

06

лістапада

1. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па баскетболу

2. Падрыхтоўка да раённых спаборніцтваў па валейболу

10.00 – 12.00

10.00 – 11.00

Жук А.Г.

   Настаўнік фізкультуры                           А.Г.Жук

План работы школы на восеньскіх канікулах

Дата

Назва  мерапрыемстваў

класс

Адказныя

30

кастрычніка

1. Падрыхтоўка да алімпіяд

2. Спартыўныя гульні: валейбол

3. Работа гуртка “Вясёлыя ноткі”

4. Работа гуртка “Гучныя галасы”

5. Працоўныя справы «Зробім свій  клас чыстым і утульным»

6.Кансультацыя па запыце. Праца з адоранымі навучэнцамі (рэгуляцыя эмацыйнага стану падчас алімпіяды)

7.Гульня “Мы – пешаходы”

8-11

7-11

7-11

6-11

1-11

8-11

1-4

Прадметнікі

Жук А.Г.

Сарман В.Я.

Сарман А.А.

Класныя кіраўнікі

Педагог – псіхолаг Каролік Т.В.

Пачатковая школа

31

кастрычніка

1. Падрыхтоўка да алімпіяд

2. Аперацыя “Чысты двор”

3. Збор макулатуры

4.Клуб “чамушак” “Што нам восень прынясла”

8-11

5-7

8

1-4

Прадметнікі

Паўлоўская В.М.

Каролік Т.В.

Пачатковая школа

01

лістапада

1. Экскурсія на базу адпачынку Экспедыцыя

2. Аперацыя “Чысты двор”

3. Удзел у раённай алімпіяде

4. Работа гуртка “Сувенір”, “Цудоўная палітра”

5. Перасадка пакаёвых кветак

5-11

1-4

9-11

1-6

11

Паўловіч В.М., Цыбуліч Е.А.

Пачатковая школа

Сабалеўская Г.В., Грахоўская Н.В

Сахно А.Ул., Падбярозская Н.М.

Беляковіч С.Б.

02

лістапада

1. Восеньскія гульні  і забавы

2. Работа гуртка “Пластылін”

3. Удзел у раённай алімпіяде

4 Догляд за помнікамі:аперацыя “Абеліск”. Хвілінка бяспекі “Адзнач сябе”

1-4

1-2

8-11

9

Пачатковая школа

Міклашеўская А.П.

Прадметнікі

Паўлоўская Н.М.

03

лістапада

1. Работа гуртка “Гучныя галасы”

2. Удзел у раённай алімпіяде

3. Карысныя парады “Чым заняцца дома”

4. Уборка магілы воіна-афганца Ігара Мірончыка

6-11

8-11

1-4

11

Сарман А.А.

Прадметнікі

Пачатковая школа

Беляковіч С.Б.

04

лістапада

1. Работа гуртка “Сувенір”, “Цудоўная палітра”

2. Віктарына  па творах В Драгунскага

3. Работа гуртка “Вясёлыя ноткі”

4. Удзел у раённай алімпіяде

5. Кансультацыя па запыце. Праца з адоранымі навучэнцамі (рэгуляцыя эмацыйнага стану падчас алімпіяды)

1-6

1-4

7-11

8-11

8-11

Сахно А.Ул., Падбярозская Н.М.

Пачатковая школа

Сарман В.Я.

Прадметнікі

Педагог – псіхолаг Каролік Т.В.

06

лістапада

1. Спартландыя для 5-6 класаў

2. Віртуальная экскурсія ў гісторыю Вялікай кастрычніцкай рэвалюцыі

3. Калектыўая праца “Восеньскія малюнкі”

5, 6

7,10

1-4

Шульскі У.Я.

Паўловіч В.М., Грахоўская Н.В.

Пачатковая школа

Намеснік дырэктара па  ВР                                             Н.С. Гузеева

Расклад

гурткоў на восеньскіх канікулах

2017/2018 навучальнага  года

№ п/п

Назва гуртка

Дзень правядзення

Час

правядзення

Кіраўнік

гуртка

1.

“Вясёлыя ноткі”

Панядзелак

субота

16.00-17.30

11.00-11.45

Сарман В.Я.

2.

“Гучныя галасы”

Панядзелак

15.00-16.30

Сарман А.А.

3.

Народная студыя “Крынічка”

Панядзелак

Аўторак

9.00- 10.30

9.00- 10.30

Цыбуліч А.А.

4.

“Чароўнае асарці”

ДДТ Плешчаніцы

Серада

Субота

10.00-11.30

10.00-11.30

Сахно А.У.

55.

“Сувенір”

ДДТ Плешчаніцы

Серада

Субота

10.00-11.30

10.00-11.30

Падбярозская Н.М.

Нам.дырэктара па ВР                         Н.С.Гузеева

                                                                                       

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.